Villa Dekorasyonu

Villa dekorasyonu, yapısal kaba uygulamalardan küçük detaylara kadar bir çok aşamayı içeriyor. Usdesign iç mimarlık ofisi olarak villa tasarımı alanında size tüm konularda destek vermeye hazırız.

Neler Yapıyoruz :

  • Yapısal ve kaba uygulamalar
  • Elektrik ve mekanik uygulamalar
  • Peyzaj ve bahçe uygulamaları
  • Villa dış cephe tasarımı
  • Villa iç tasarımı
  • Banyo ve mutfak dekorasyonu
  • Mobilya Tasarımı ve üretimi
Ücretsiz Keşif Hizmeti
İç mimarlık ekibimizle mekanınıza geliyor, ihtiyaç ve isteklerinizi beraber belirliyoruz. Formu doldurun sizi arayalım.

Referanslar

Alp Usluduran, kariyerinin henüz çok başında bir iç mimar. Gençlerin yolunu açmak onlara destek olmaktan geçer. Evimizin bir bölümünü yenilerken yapmış olduğu programlı ve titiz çalışmasını deneyimlemiş biri olarak bu çalışmalarının sayısının artacağına inancım tam.
Hülya Koçyiğit

Sanatçı

Projelerimiz

Villa dekorasyonu ve villa iç tasarımı hakkında ihtiyaç duyduğunuz yaratıcı ve profesyonel iç mimarlık hizmetleri için Usdesign iç mimarlık ofisi olarak yanınızdayız.

İç Mimar ve tasarımcı Alp Usluduran tarafından 2014 yılında kurulan iç mimarlık ofisimiz; iç mekan tasarımı, mobilya tasarımı ve anahtar teslim uygulama alanlarında projeler gerçekleştirmektedir. Sorumluluğunu aldığı her projeye; yenilikçi, karşılanabilir ve fonksiyonel çözümlemeler getirmeyi hedefleyen ofisimiz; gerçekleştirdiği çok sayıda dekorasyon projesiyle özellikle villa dekorasyonu, ev dekorasyonu ve mekana özel mobilya tasarımı alanlarında deneyim kazanmıştır. İç mimarlık ofisimiz yer aldığı projelerde müşterisinin ve mekanın ihtiyaçlarını özümseyerek, bir terzi edasında kişiye özel olarak çalışır. Projelerde müşterisiyle empati yaparak tasarlanan mekanın kullanıcı ile özdeşleşmesini sağlar.

Bir telefon kadar yakınız...

Villa dekorasyonu ve villa iç tasarımı alanında iç mimarlık desteği için bir telefon kadar yakınız. Ücretsiz keşif hizmetimizle mekanınıza geliyor, istek ve ihtiyaçlarınızı beraber belirliyoruz. Projelendirme ve tasarım hizmetimizle evinizi tasarlıyor ve size 3 boyutlu görseller ile sunuyoruz. Karar verilen tasarım üzerinden maliyet analizi hazırlıyor ve hayalinizdeki villayı anahtar teslim olarak uyguluyoruz.

Avrupa Yakası İç Mimarlık Ofisi

Akatlar Mahallesi, Zeytinoğlu Cad. No:8, Beşiktaş\İST.

Anadolu Yakası İç Mimarlık Ofisi

Suadiye Mahallesi, Bağdat Caddesi, Başaran Sok. No:12, Kadiköy\İST.

Yazın ve Aramak için Enter'a Basın

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde ürün bulunmuyor.