Usdesign İç Mimarlık Ofisi - Etiler - Ofis Tasarımı ve Dekorasyonu

İstanbul, Etiler’de bulunan iç mimarlık ofisimizin merkezi, iç mimarlık şirketimizin ihtiyaçlarına ve kurumsal kimliğine uygun olarak tasarlanmıştır. Etiler’de konut işlevinde kullanılan eski daire ofis tasarımı ve dekorasyonu kapsamında mutfak yenileme ve banyo yenileme gibi uygulamalar yapılarak tamamen yenilenmiş; özel tasarım mobilyalar kullanılarak yeni bir görünüme kavuşturulmuştur.

Giriş katında bulunan daire, dış cephesinde uygulanan değişikliklerle kurumsal ve dikkat çekici bir gönüme kavuşturulmuştur. Dış cephede uygulanan koyu renk dekoratif sıva uygulamasıyla, kurumsal kimliğe uygun koyu renk reklam ve aydınlatma öğeleriyle dışarıdan farkedilir bir cephe tasarımı oluşturulmuştur. Cephedeki cam vitrin tasarımı için tasarlanan led detaylar ve tabela için tasarlanan renkli kutu harf uygulamasıyla markanın Etiler’deki işlek caddede ön plana çıkması hedeflenmiştir.

Ofisin ön alanında bulunan oda; iç mimarlık ofisimizin yöneticisi olan İç Mimar Alp Usluduran için çalışmaya uygun, iç mimarlık ofisimize gelen konuklarımızı ağarlamak için de konforlu bir şekilde dekore edilmiştir. Ofis tasarımında usdesign markasının özel üretim mobilyalarından “HQ Mermer Çalışma Masası” kullanılmıştır. Yönetici odası; kullanılan lake ahşap duvar kaplaması, lake mobilyalar, dekoratif boya ve aksesuar uygulamalarıyla tamamlanmıştır.

Ofis tasarımı ve dekorasyonu uygulaması kapsamında, ofisin ortak alanlarından karşılama alanı ve personel çalışma alanı kurumsal kimliğe uygun olarak tasarlanlamıştır. Karşılama alanında sergilenen uygulanmış projelerin ve özel tasarım mobilyaların görselleri, kullanılan reklam öğeleri ve özel aydınlatmalar ile dikkat çekecek şekilde ön plana çıkarılmış ve şık bir giriş oluşturulmuştur. Personel çalışma alanında mevcut mimari plana uygun olacak şekilde meşe masif ahşap ve beyaz lake malzemeler ile sabit çalışma masası tasarlanmış, ofis genelinde gri tonlarda boya ve dekoratif uygulamalara yer verilmiştir.

Banyo yenileme ve mutfak yenileme uygulamalarında ofisin kurumsal renklerine ve konseptine uygun renk ve malzemeler ile banyo dekorasyonu ve mutfak dekorasyonu oluşturulmuştur. Ofisin arkasında bulunan bahçe alanı yapılan peyzaj tasarımı ile ofisin çalışanlarının ve misafirlerinin kullanıma uygun bir hale getirilmiştir.

  • YerEtiler, İstanbul
  • MüşteriUsdesign İç Mimarlık Ofisi
Paylaş

Galeri

İlgili Ürünler

Yazın ve Aramak için Enter'a Basın

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde ürün bulunmuyor.