Kuroğlu Evi - Figür Sergileme Vitrini

İç mimarlık ofisimiz tarafından İstanbul, Suadiye’de gerçekleştirilen ev dekorasyonu projesinde; müşterimiz için figür sergileme vitrini tasarlanmıştır. Marvel ve DC Comics aksiyon figürleri koleksiyoneri olan müşterimizin hayalindeki figür sergileme vitrini, özel mobilya üretimi hizmetimizle gerçeğe dönüştürülmüştür.

Vitrin; siyah lake ahşap, masif ağaç ve fırın boyalı demir gibi malzemeler kullanılarak kişiye özel olarak üretilmiştir. Müşterimizin talep ettiği yerleşim planına, mevcut mimari plana ve kullanılacak aksiyon figürlerine özel olarak tasarlanan ünite; duvara sabitlenerek konumlandırılmıştır. Ünitede kullanılan led spot ve şerit led aydınlatmalar ile ürünlerin kusursuz olarak aydınlatılması sağlanırken, figür sergileme vitrininin arka yüzeyinde kullanılan kırmızı led aydınlatmalar ile gece atmosfer ışığı oluşturularak salon dekorasyonuna katkıda bulunulmuştur.

Sergileme vitrininin yan yüzeyinde kullanılan cam yüzey ve ön bölümde kullanılan cam kapaklar ile aksiyon figürlerinin tozdan korunması sağlanırken, evde bulunan evcil hayvanların da vitrinin içerisine girmeleri engellenmiştir.

  • YerSuadiye, İstanbul
  • MüşteriEmrah Kuroğlu
Paylaş

Galeri

İlgili Ürünler

Yazın ve Aramak için Enter'a Basın

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde ürün bulunmuyor.