Kemer Country Kütük Evler - Çalışma Odası

İç mimarlık ofisimiz tarafından Kemer Country Kütük Evler sitesinde uygulanan çalışma odası tasarımında kullandığımız doğal masif ceviz ağacı yüzeyler ile doğaya uyum sağlayan bir çalışma ortamı yarattık. Evin çatı katında konumlandırdığımız çalışma odasını, kütük evin yapısal malzemelerini destekleyecek şekilde masif ceviz ağacı kullanarak tasarladık.

 

Çalışma odasında, masif ağaç çalışma masası evin arka cephesine bakan camın önünde konumlandırılarak orman manzarası ile iç içe bir çalışma ortamı oluşturuldu. Masif ağaç çalışma masasının iki yanında konumlandırılan lake cilalı kesonlar hem masa ayağı olarak kullanılırken, hem de depolama ihtiyaçlarına cevap verdi.

 

Kütük evin tamamının izlenebildiği,evin bu özel alanını ailenin keyifle vakit geçireceği bir alana dönüştürmek istedik. Masif ağaç çalışma masasının yanında konumlandırılan l koltuk ile bir sosyalleşme alanı planlandı. Bu oturma alanının hemen karşısında yer alan alanda ise bir kütüphane tasarımı oluşturularak hem kitapların depolanabildiği, hem de kapalı depolama ihtiyacına cevap veren bir ünite uygulandı.

 

Kemer Country Kütük Evler’de bulunan bu çalışma odasını tüm aile bireylerinin severek kullanabileceği; çalışma, kitap okuma ve sosyalleşme alanına çevirdik.

  • YerGöktürk, İstanbul
  • MüşteriSerdar Konyalı
Paylaş

Galeri

İlgili Ürünler

Yazın ve Aramak için Enter'a Basın

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde ürün bulunmuyor.