Hülya Koçyiğit Evi - Zekeriyaköy

Hülya Koçyiğit’in İstanbul, Zekeriyaköy’de bulunan evi iç mimarlık ofisimiz tarafından yenilendi. Banyo yenileme ve evdeki bazı eksiklerin giderilmesi ile ilgili iç mimarlık ofisimize başvuran değerli sanatçının Zekeriyaköy’deki evini beğeni ve ihtiyaçlarına göre yeniledik.

Hülya Koçyiğit’in çalışma odasında bulunan banyonun yenilenmesine mevcutta uygulanmış olan duvar kağıtlarının değiştirilmesi ile başlandı. Kişiye özel olarak tasarlanan banyo mobilyasında, masif ceviz ağacı banyo dolabı ve corian tezgah kullanıldı. Mobilya, üzerinde kullanılan özel tasarım ayna ile tamamlandı. Banyoda batarya olarak da ankastre sıva üstü bir batarya modeline yer verildi.

Değerli sanatçı Hülya Koçyiğit’e Zekeriyaköy’deki villa dekorasyonu projesinde iç mimarlık ofisimizi tercih ettiği ve iç mimarlık şirketimizle ilgili yazmış olduğu tavsiye mektubu için çok teşekkür ederiz.

  • YerZekeriyaköy, İstanbul
  • MüşteriHülya Koçyiğit
Paylaş

Galeri

İlgili Ürünler

[products scenario=”products” filter=”” per_page=”4″ display_style=”all” ids=”1513, 1518, 1508, 1573″ columns=”xlg:4;lg:4;md:2;sm:2;xs:1;mb:1;”]

Yazın ve Aramak için Enter'a Basın

Alışveriş Sepeti