Güven Evi - Maslak 42

İç mimarlık ofisimiz tarafından Maslak 42 Residance’da gerçekleştirilen ev dekorasyonunda gizemli ve zarif bir atmosfer yaratmayı hedefledik. Maslak 42 Residance’da home office olarak kullanılan daireye; özel tasarım mobilyalar, aydınlatmalar ve boya uygulamalarıyla farklı bir görünüm kazandırdık. Ev dekorasyonu projesine başladığımızda, ev mevcut mobilyalarıyla döşeli durumdaydı. Projeye müşterimizin ihtiyaç duyduğu mobilyaları kişiye özel olarak tasarlamakla başladık.

Mutfak alanı için tasarladığımız üniteyle, mutfağı salondan ayırarak kullanışlı ve dikkat çekici bir alan yaratmayı hedefledik. Bu ürünün üzerinde kullanılan aydınlatmalarla da bu bölgenin öne çıkmasını sağladık. Mutfakta, yemek ve kesim alanı olarak kullanılan ada tezgaha mekandaki renklere uygun olacak şekilde bar sandalyeleri tasarlandı. Bu şekilde mutfak tezgahının yemek yenilebilecek, aynı zamanda servis yüzeyi olarak da kullanılabilecek bir alan olarak kullanılması sağlandı. Yaptığımız küçük müdehaleler ile mutfağın dekorasyonunun değişmesi ve kullanışlılık kazanması sağlanmış oldu.

Salonun dekorasyonuna, duvarlara yapılan dekor boya ve yeşil boya uygulamalarıyla başlayarak atmosferde kritik bir değişim yaratıldı. İhtiyaç duyulan alanlara mekana özel olarak mobilyalar tasarlandı ve üretildi. Tasarlanan mobilyalarda mekanda yaratılmak istenen atmosferi destekleyecek şekilde mermer, deri ve pirinç malzemeler kullanıldı. Cam kenarında yaratılan botanik alanıyla ve kullanılan aksesuarlarla salon dekorasyonu desteklenerek evin gizemli ve zarif bir görünüme kazandırılması sağlanmış oldu.

Video

  • YerMaslak, İstanbul
  • MüşteriDoğa Güven
Paylaş

Galeri

İlgili Ürünler

Yazın ve Aramak için Enter'a Basın

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde ürün bulunmuyor.