Club Sporium Spa - Dinlenme Odası

İç mimarlık ofisimiz tarafından İstanbul, Etiler’de bulunan Club Sporium’un spor salonu tasarımı için spa alanı içerisinde planlanan dinlenme odasında masif ağaç ve granit gibi doğal malzemelerle bir mekan oluşturduk. Sauna, duş ve spa alanları için planlanan mekana soyunma odalarından ulaşılıyor. Spor salonu tasarımı denilince en önemli alanlardan olan spa ve soyunma alanları, doğru tasarlanan dinlenme odaları ile değer kazanıyor.

 

Dinlenme odasının zemin ve duvar kaplamalarında; soyunma odası ve spa tasarımında da kullanılan, temizlenmesi kolay ve uzun ömürlü kullanım imkanı sunan granit malzemeye yer verildi. Kulübün spor salonu tasarımına destek vermek amacıyla tavanlarda masif ağaç bir kaplama oluşturularak mekana sıcaklık katılması amaçlandı. Tv ünitesi ve şezlong alanlarında da masif ağaç malzeme kullanımına gidilerek spa tasarımında ahenk yakalandı.

 

Oluşturulan spa tasarımının, spor salonu tasarımı ile uyumu sağlanırken keyifli ve dingin bir dinlenme alanı oluşturuldu.

  • YerEtiler, İstanbul
  • MüşteriClub Sporium
Paylaş

Galeri

İlgili Ürünler

[products scenario=”products” filter=”” per_page=”4″ display_style=”all” ids=”1513, 1518, 1508, 1573″ columns=”xlg:4;lg:4;md:2;sm:2;xs:1;mb:1;”]

Yazın ve Aramak için Enter'a Basın

Alışveriş Sepeti