Çağsal Evi - Cihangir

İç mimarlık ofisimiz tarafından Cihangir’de gerçekleştirilen ev dekorasyonu projesinde, kişiye özel mobilyala tasarımları ve gerçekleştirilen yapısal renovasyonlarla daire yenilenmiştir. Mobilyalarda kullanılan masif ahşap malzemelerle ve duvarlardaki tuğla görünümünün ortaya çıkarılması işlemiyle ev rüstik bir görünüme kavuşturulmuştur.

Evin uygulamasına; duvarlardaki sıvalar sökülerek, binanın mevcut yapı malzemesi olan ateş tuğlasının ortaya çıkarılmasıyla başlanmıştır. Tuğla olarak bırakılan duvarlara bakır elektrik boruları çekilerek rüstik tipte pirizler monte edilmiştir. Mekanın genel aydınlatmasında ise ray spotlar kullanılmıştır.

Evin salonunda beyaz lake ve antik meşe masif mobilyalar tasarlanmış ve üretilmiştir. Evin mimari planlamasına özel oturma yüzeyleri tasarlan, bu ürünler iç mimarlık ofisimiz tarafından üretilmiştir. Evin yatak odasında usdesign ürünü olan Prison Yatak Takımı’na yer verilmiş, depolama ve dolap çözümlerinde bu yatak takımına uygun ürünler tasarlanarak ilerlenmiştir. Giysi dolabı ve depolamalarda da yatak takımındaki gibi masif meşe ağacı ve demir çerçevelere yer verilmiştir.

  • YerCihangir, İstanbul
  • MüşteriVolkan Çağsal
Paylaş

Galeri

İlgili Ürünler

Yazın ve Aramak için Enter'a Basın

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde ürün bulunmuyor.