Budak Evi - Kalamış

İç mimarlık ofisimiz tarafından İstanbul, Kalamış’da gerçekleştirilen Budak evi projesinde; tüm evin iç mimari dekorasyonu, tasarımı ve uygulaması tarafımızca yapılmıştır. Yeni alınmış olan daire iç mimarlık ofisimize boş olarak teslim edilmiş, tüm evin yaşam alanlarının müşterimizin zevkine ve ihtiyaçlarına göre tasarlanması ve üretilmesi istenmiştir. Evin yaşam alanları kendi bağlamı içinde ele alınmış, her odada farklı renk ve farklı tarzda uygulamalara gidilmiştir.

Salon dekorasyonunda mekanın en önemli özelliği olan deniz manzarasını ortaya çıkarmaya yönelik bir renk ahengi amaçlanmıştır. Müşterimizin eski evinden getirilen mobilyalar yeniden cilalanarak yenilenmiş, mekandaki yeni mobilyalar bu mobilyalara uygum sağlayacak şekilde üretilmiştir. Salon dekorasyonu için özel olarak konsept paftası hazırlanmış, kullanılan duvar kağıtları, kumaş ve pirinç malzemelerin birbirine kusursuz uyumu amaçlanmıştır. Mekandaki tüm mobilyalar ve ürünler mekana özel olarak üretilmiştir.

Genç odası dekorasyonunda grinin tonlarına gidilmiş, kullanılan mavi tonuyla dekorasyon canlandırılmıştır. Genç odası tasarımında odanın mimari planlamasına göre bir çözüme gidilmiş, ihtiyaçlara göre en konforlu ve yalın tasarım ortaya çıkarılmaya çalışılmıştır. Genç odası tasarımında mekana uygun olarak sabit bir çalışma masası ve ray dolap düzenlemesi tasarlanmıştır.

Yatak odası dekorasyonunda müşterimiz tarafından talep edilen beyaz lake mobilyalar; kullanılan duvar kağıdı, kumaş ve aksesuarlarla canlandırılmıştır. Mekanda renk olarak gri tonları ve kırmızının tonlarına gidilmiş, aksesuarlarda ve aydınlatmalarda pirinç malzemeler kullanılmıştır.

Kalamış’da gerçekleştirdiğimiz ev dekorasyonu projesi yalın ve kullanışlı dekorasyon tarzıyla eve değer kazandırmış, müşterimizin yeni evini mutlu kullanmasını sağlamıştır.

Video

  • YerKalamış, İstanbul
  • MüşteriPiraye Budak
Paylaş

Galeri

İlgili Ürünler

Yazın ve Aramak için Enter'a Basın

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde ürün bulunmuyor.