Adphorus Merkez Ofisi - Cihangir

Adphorus şirketinin İstanbul, Cihangir’de bulunan ofisi iç mimarlık ofisimiz tarafından kurumsal kimliğe uygun olarak tasarlanmış ve uygulanmıştır. Toplam 650 m2’lik alana sahip ofis; iç mekan tasarımları, kişiye özel mobilya üretimleri ve peysaj tasarımları ile tamamen yenilenmiştir. Daire olarak işlevlendirilmiş olan hacim, iç mimarlık ofisimiz tarafından projelendirilerek, yapılan kurumsal ofis tasarımı ile ofis kullanımına uygun hale getirilmiştir.

İki kattan oluşan hacimin alt katı farklı departmanları aynı hacim içerisinde gruplandıracak şekilde, ortak çalışma alanı olarak kurgulanmıştır. Mekanda bulunan çalışma masalarının priz ve aydınlatma ihtiyaçları mevcut zemin malzemesine müdehale edilmeden karşılanmış, kullanılan enerjik tasarım ile düşünülmüş ve sıcak bir mekan elde etmek amaçlanmıştır. Mekanın tavan ve duvarlarında uygulanan boya ve dekoratif yazı uygulamalarıyla hacimin kurumsal, fakat enerjik ve ilham verici bir ofis görünümüne kavuşturulması sağlanmıştır.

Ofisin üst katında yönetici ve toplantı odaları kurgulanmış, şirketin kurumsal girişi de bu kattan sağlanmıştır. Şirketteki toplantı odaları şirketin kurumsal kimliğini yansıtacak, birbirinden farklı konseptlere sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. Toplantı odalarında misafirlerin ve şirket çalışanlarının kurumsal ve enerjik yapıyı hissetmeleri amaçlanmış, ihtiyacı karşılacak estetik mobilya uygulamaları ve hacimlerin duvarlarında enerjik ve ilham verici grafik tasarımlara yer verilmiştir. Aynı katta bulunan finans bölümü ve yönetici odası da kurumsal kimliğe ve fonksiyonel ihtiyaçlara göre tasarlanmıştır.

Ofisin 200 m2’lik alana yayılmış olan bahçesi farklı mimari müdehaleler, aydınlatmalar ve kurumsal grafik tasarımlarla yenilenmiştir. Bahçe, dışarından görülmesi engellenecek şekilde peysaj tasarımları ve ahşap kapamalarla çevrilmiştir. Bahçede bulunan havuz alanında ahşap Deck uygulaması yapılmış, bahçe botanik uygulamalar ile güzelleştirilmiştir.

  • YerBeyoğlu, İstanbul
  • MüşteriAdphorus
Paylaş

Galeri

İlgili Ürünler

[products scenario=”products” filter=”” per_page=”4″ display_style=”all” ids=”1513, 1518, 1508, 1573″ columns=”xlg:4;lg:4;md:2;sm:2;xs:1;mb:1;”]

Yazın ve Aramak için Enter'a Basın

Alışveriş Sepeti