Adphorus CS Ofisi - Cihangir - Ofis Dekorasyonu

Adphorus şirketinin İstanbul, Cihangir’de bulunan ofisi iç mimarlık ofisimiz tarafından kurumsal kimliğe uygun olarak tasarlanmış ve uygulanmıştır. Toplam 300 m2’lik alana sahip ofis; iç mekan tasarımları, kişiye özel mobilya üretimleri ve yapısal değişikliklerle ile tamamen yenilenmiştir. İki farklı dairenin birleştirilmesi ve bölücü duvarlarının iptal edilmesi ile elde edilen hacim; iç mimarlık ofisimiz tarafından projelendirilerek, hazırlanan kurumsal ofis dekorasyonu ve tasarımı ile kullanımına uygun hale getirilmiştir.

Ofis, müşteri memnuniyeti üzerine çalışan ekibin kullanımı için özel olarak tasarlanmıştır. Mekanın ön alanında bulunan geniş hacim açık ofis dekorasyonu planında kurgulanmış; mekana özel tasarlanan mobilyalar, özel aydınlatmalar ve kullanılan dekoratif öğeler sayesinde enerjik ve ilham verici bir çalışma alanı oluşturulmuştur. Ofiste oluşturulan toplantı odasının ofis hacminin orta alanında konumlandırılması ile çalışanların toplanıp fikir paylaşımı yapabileceği sosyal bir alan elde edilmiştir.

Ofis dekorasyonu projesinde oluşturulan küçük video konferans odaları ile yurt dışındaki müşteriler ile görüşmeler yapan ekip üyelerinin kullanabileceği mini toplantı odaları oluşturulmuştur. Bu odalarda kullanılan özel ses izalasyon malzemeleri sayesinde içerideki sesin dışarı çıkması engellenmiştir. Ofis tasarımının genelinde kullanılan grafik tasarımlarla ofisin enerjik ve kurumsal bir görünüme kavuşturulması sağlanmış, toplantı odaları üzerinde kullanılan isimlendirilmeler ile ekip üyeleri arasında toplantı odası rezervelerinin kolaylaştırılması amaçlanmıştır.

Ofis genelinde; dökme beton zeminler, ofis bölücülerinde alüminyum cam doğramalar ve alüminyum süpürgelikler gibi modern dekoratif detaylar kullanılmıştır. Ofisin bahçesinde yapılan peyzaj tasarımı ve botanik süslemelerle ofis güzelleştirilmiş, iki ofis arasına yapılan merdivenle de ofisin merkez ofis ile iletişimi sağlanmıştır.

  • YerCihangir, İstanbul
  • MüşteriAdphorus
Paylaş

Galeri

İlgili Ürünler

Yazın ve Aramak için Enter'a Basın

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde ürün bulunmuyor.