Ofis Turu – Skyland Ofis Dekorasyonu
Posted in Ofis DekorasyonuOfis MobilyalarıOfis Turu

Ofis Turu – Skyland Ofis Dekorasyonu

Proje İnceleme

Herkese merhaba, ben iç mimar ve tasarımcı Alp Usluduran. Bugün bloğumda sizlere Usdesign iç mimarlık ofisi olarak İstanbul Skyland’de projelendirme ve uygulama hizmetlerini anahtar teslim olarak gerçekleştirdiğimiz Skyland ofis dekorasyonu projesinden bahsedeceğim.

Projeyi Uslu Mimar Youtube kanalımda ofis turu tarzında hazırladığımız videodan da gezerek inceleyebilirsiniz. Bu videoda sizlere Skyland ofis dekorasyonu, ofis mobilyaları, çalışma odası ve toplantı odası tasarımlarımı gezdirerek anlatıyor; bu uygulamalar üzerinden dekorasyon fikirleri ve dekorasyon önerileri veriyorum. Kendi ofis dekorasyonu için kolay dekorasyon fikirleri arayanlar, nasıl yapılır, kendin yap projelerini sevenler için bu video keyifli olacaktır. Videoyu umarım seversiniz ve eğlenirsiniz. Sizler için videoyu yukarıya ekliyorum.

Okuyarak araştırmayı ve bilgilenmeyi sevenler için ise yazarak detayları aktarmaya çalışacağım.

Skyland Ofis Dekorayonu

Herkese merhaba, ben iç mimar ve tasarımcı Alp Usluduran. Bugün bloğumda sizlere Usdesign iç mimarlık ofisi olarak İstanbul Kalamış’da tasarım, projelendirme ve uygulama hizmetlerini anahtar teslim olarak gerçekleştirdiğimiz ev dekorasyonu projesinden bahsedeceğim. Okuyarak araştırmayı ve bilgilenmeyi sevenler için ise yazarak detayları aktarmaya çalışacağım.

Henüz yorum yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazın ve Aramak için Enter'a Basın

Alışveriş Sepeti