Ofis Tasarımı

Ofis dekorasyonu, elektrik, mekanik ve kaba uygulamalardan; dekoratif uygulamalara kadar çok farklı ve detaylı aşamaları içeriyor. Usdesign iç mimarlık ofisi olarak ofis tasarımı alanında size tüm konularda destek vermeye hazırız.

Neler Yapıyoruz :

  • Yapısal ve kaba uygulamalar
  • Elektrik ve mekanik uygulamaları
  • Ofis iç tasarımı
  • Mobilya Tasarımı ve üretimi
Ücretsiz Keşif Hizmeti
İç mimarlık ekibimizle mekanınıza geliyor, ihtiyaç ve isteklerinizi beraber belirliyoruz. Formu doldurun sizi arayalım.

Referanslar

Şirketimizin Skyland'de bulunan ofisinin projelendirilmesi ve uygulanması konusunda iç mimar Alp Usluduran ve Usdesign iç mimarlık ekibinden kusursuz bir hizmet aldık. Projeye detaycı ve özenli yaklaşımları sayesinde bizim için zorlayıcı olacak bu süreci başarılı bir şekilde sonuçlandırdık.
Derya Türkoğlu Şenol

Rasyoworks / Yönetici Ortak

Projelerimiz

Ofis dekorasyonu ve ofis tasarımı hakkında ihtiyaç duyduğunuz yaratıcı ve profesyonel iç mimarlık hizmetleri için Usdesign iç mimarlık ofisi olarak yanınızdayız.

İç Mimar ve tasarımcı Alp Usluduran tarafından 2014 yılında kurulan iç mimarlık ofisimiz; iç mekan tasarımı, mobilya tasarımı ve anahtar teslim uygulama alanlarında projeler gerçekleştirmektedir. Sorumluluğunu aldığı her projeye; yenilikçi, karşılanabilir ve fonksiyonel çözümlemeler getirmeyi hedefleyen ofisimiz; gerçekleştirdiği çok sayıda dekorasyon projesiyle özellikle Ofis dekorasyonu, ev dekorasyonu ve mekana özel mobilya tasarımı alanlarında deneyim kazanmıştır. İç mimarlık ofisimiz yer aldığı projelerde müşterisinin ve mekanın ihtiyaçlarını özümseyerek, bir terzi edasında kişiye özel olarak çalışır. Projelerde müşterisiyle empati yaparak tasarlanan mekanın kullanıcı ile özdeşleşmesini sağlar.

Bir telefon kadar yakınız...

Ofis dekorasyonu ve ofis tasarımı alanında iç mimarlık desteği için bir telefon kadar yakınız. Ücretsiz keşif hizmetimizle mekanınıza geliyor, istek ve ihtiyaçlarınızı beraber belirliyoruz. Projelendirme ve tasarım hizmetimizle ofisinizi tasarlıyor ve size 3 boyutlu görseller ile sunuyoruz. Karar verilen tasarım üzerinden maliyet analizi hazırlıyor, şirketinize kimliğine uygun ofisi anahtar teslim olarak uyguluyoruz.

Avrupa Yakası İç Mimarlık Ofisi

Akatlar Mahallesi, Zeytinoğlu Cad. No:8, BeşiktaşİST.

Anadolu Yakası İç Mimarlık Ofisi

Suadiye Mahallesi, Bağdat Caddesi, Başaran Sok. No:12, KadiköyİST.

Yazın ve Aramak için Enter'a Basın

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde ürün bulunmuyor.