İade ve Değişimler

Aldığınız ürünlerden herhangi bir sebeple memnun kalmazsanız 14 gün içinde iade edebilir, para iadesi alabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken 0216 352 00 82 nolu telefonu aramanız veya siparis@usdesign.com.tr’ye konu ile ilgili bir mail atmanız olacaktır. Müşteri servisimiz iade etmek istediğiniz ürünü boyutlarına göre karşı ödemeli bir şekilde kargo ile veya özel nakliye araçlarımızla kapınızdan aldırtacaktır.
** Ürün bilgileri içinde “Kişiye Özel Üretim” ibaresi bulunan ürünler, siparişi takiben kişiye özel olarak üretilen ürünler olduğu için tüketici bu ürünlerde iade etme hakkını kullanamaz.

Önemli Bilgiler:
– İade etmek istediğiniz ürünlerin orijinal ambalajında, hasarsız, etiketleri çıkarılmamış ve kullanılmamış olarak saklanması ve güvenli bir şekilde paketlenerek gönderilmesi gerekmektedir.
– Kırılacak ürünlerin iade gönderiminde ürünlerin mevcut koruma materyallerini (strafor, balonlu naylon, koli) koruyarak aynı şekilde paketlemeniz gerekmektedir. Ürünlerde kargo sürecinde oluşacak hasarların sorumluluğu müşteriye aittir.
– Ürününüzün iade koşullarına uygunluğu tarafımızca kontrol edildikten sonra iade işleminin durumu size email ile iletilir. Emailinize gönderilen onay mesajından itibaren 4-6 iş günü içinde tutar tarafınıza geri ödenir.
– İade koşullarına uygun olmaması durumunda ise; ilgili ürün adresinize kargo ile ücretsiz olarak geri gönderilir.

Hasarlı veya Farklı Özellikte Ürün
Satın aldığınız ürünün hasarlı veya belirtilen özelliklerden farklı olduğunu düşündüğünüz durumlarda, teslim tarihinden itibaren 7 gün içerisinde bize 0216 352 00 82 nolu telefon numarasından veya siparis@usdesign.com.tr mail adresinden başvurarak ürünün değiştirilmesini talep edebilirsiniz. Müşteri servisimiz değiştirmek istediğiniz ürünü boyutlarına göre karşı ödemeli bir şekilde kargo ile veya özel nakliye araçlarımızla kapınızdan aldırtacaktır.

Yazın ve Aramak için Enter'a Basın

Alışveriş Sepeti