Hakkımızda

usdesign-ic-mimarlik-ofisleri

Usdesign İç Mimarlık

2015 senesinde İç Mimar ve Tasarımcı Alp Usluduran tarafından kendi tasarım disiplinini ve çalışma tarzını oluşturmak amacıyla kurulan usdesign İç Mimarlık Ofisi; mekan tasarımı, mobilya tasarımı, mimari projelendirme ve bunların anahtar teslim olarak uygulanması alanlarında müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Her projeyi kendi bağlamı içinde ele alan ve o bağlama değer katacak yenilikçi, karşılanabilir ve fonksiyonel iç mimari çözümlemeler getiren ofisimiz; kurumsal ve ticari alanlar, ofis projeleri, konut projeleri gibi çeşitli tür ve ölçeklerde projeler gerçekleştirmektedir.

Usdesign İç Mimarlık ofisi; yer aldığı projelerde müşterisinin, mekanın ve kullanıcının ihtiyaçlarını özümseyerek, bir terzi edasında kişiye özel olarak çalışır. Türkiye’nin en iyi iç mimarlık ofisleri arasında yer alan Usdesign İç Mimarlık, kurumsal ve ticari projelerde bir partner gibi iş geliştirici çözümler sunarken, konut projelerinde empati yaparak tasarlanan mekanın kullanıcı ile özdeşleşmesini sağlar. Ofisimiz tarafından gerçekleştirilen uygulamalar ve üretimler; en iyi malzeme ve işçilik kullanılarak, kişiye özel olarak oluşturulur. Usdesign İç Mimarlık, olarak sahip olduğumuz dinamik ve yenilikçi ekibimizle sorumluluğunu aldığımız her projeyi mükemmelliyetçi ve idealist bir yaklaşımla ele alırız.

Ofisimiz, gerçekleştirdiği her projede müşterilerinin memnuniyeti ve çevresine tavsiyesiyle ile her geçen gün büyümekte ve kendini geliştirmektedir.

ic-mimar-alp-usluduran

Alp Usluduran

İç Mimar, Tasarımcı ve Kurucu

İç mimarlık ve mobilya tasarımı‘nın Türkiye’deki yeni kuşak temsilcilerden olan Alp Usluduran 1992 yılında İstanbul’da doğmuştur. İlkokul ve lise eğitimini Bilfen Koleji’nde tamamlamıştır. 2010 yılında girdiği Mimar Sinan Üniversitesi’nde başladığı İç Mimarlık eğitimini; 2015 yılında İtalya’nın Milano şehrinde bulunan Accademia Di Brera devlet sanat akademisi’nde ürün ve mobilya tasarımı alanında aldığı eğitimle tamamlamıştır.

Eğitim hayatı sırasında ve sonrasında farklı ofislerde edindiği çalışma deneyimiyle, kendi tasarım disiplinini ve çalışma tarzını oluşturmak amacıyla, 2015 yılında Usdesign İç Mimarlık ofisini kurmuştur. Usdesign çatısı altında mekan tasarımı ve uygulamaları, ürün ve mobilya tasarımı alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir.

Referanslar

Neler Yapıyoruz?

Ev Dekorasyonu

Lorem ipsum is placeholder text commonly used in the graphic, print, and publishing industries for previewing layouts and visual mockups.

daha fazla

Villa Dekorasyonu

Lorem ipsum is placeholder text commonly used in the graphic, print, and publishing industries for previewing layouts and visual mockups.

daha fazla

Ofis Dekorasyonu

Lorem ipsum is placeholder text commonly used in the graphic, print, and publishing industries for previewing layouts and visual mockups.

daha fazla

Hizmetler

İç Mekan Tasarımı

Mekanınızı size veya işletmenize özel olarak tasarlıyoruz. Mekan yerleşimlerini belirliyor, kişiye özel mobilya tasarımları ve ürün tasarımlarımızla ile eşsiz bir atmosfer oluşturuyoruz.

Mimari Proje

Proje alanınızın mimari planlamasını ve mekan yerleşimlerini yapıyor, alanın uygulamaya geçilmeden tam düşünülmüş ve tasarlanmış olmasını sağlıyoruz.

Mimari Uygulama

Mekan tasarımı ve mimari projesi hazır olan mekanlarınızı en kaliteli malzemeler ve en iyi işçilik ile uyguluyoruz. Mimari uygulamalarınızda şantiye denetimi yapıyoruz.

Mobilya Tasarımı

Özel mobilya imalatımız ile size ve mekanınıza özel, hayalinizdeki mobilyaları sizin için tasarlıyoruz. Evinize ve size özel ölçü mobilya imalatı yapıyoruz.

Mobilya İmalatı

Özel mobilya imalatımız ile tasarımı ve modeli hazır olan mobilyaları en iyi malzeme ve en iyi işçilik kalitesiyle sizin için üretiyoruz. Sizin için ölçüye göre mobilya üretiyoruz.

Anahtar Teslim Proje

Projenizin tüm sorumluluğunu alarak; mekan tasarımı, mobilya tasarımı, mimari projelendirme ve mimari uygulama aşamalarını anahtar teslim olarak gerçekleştiriyoruz.

Müşteri Yorumları

Alp Usluduran, kariyerinin henüz çok başında bir iç mimar. Gençlerin yolunu açmak onlara destek olmaktan geçer. Evimizin bir bölümünü yenilerken yapmış olduğu programlı ve titiz çalışmasını deneyimlemiş biri olarak bu çalışmalarının sayısının artacağına inancım tam.
Hülya Koçyiğit

Sanatçı

Şirketimizin Skyland'de bulunan ofisinin projelendirilmesi ve uygulanması konusunda iç mimar Alp Usluduran ve Usdesign iç mimarlık ekibinden kusursuz bir hizmet aldık. Projeye detaycı ve özenli yaklaşımları sayesinde bizim için zorlayıcı olacak bu süreci başarılı bir şekilde sonuçlandırdık.
Derya Türkoğlu Şenol

Rasyoworks / Yönetici Ortak

Basın

Yazın ve Aramak için Enter'a Basın

Alışveriş Sepeti