Hakkımızda

usdesign-ic-mimarlik-ofisleri

usdesign İç Mimarlık Ofisi

2014 senesinde İç Mimar ve Tasarımcı Alp Usluduran tarafından kendi tasarım disiplinini ve çalışma tarzını bir çatı altında toplamak amacıyla kurulan usdesign İç Mimarlık Ofisi; mekan tasarımı, mobilya tasarımı, mimari projelendirme ve bunların anahtar teslim olarak uygulanması alanlarında müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Her projeyi kendi bağlamı içinde ele alan ve o bağlama değer katacak yenilikçi, karşılanabilir ve fonksiyonel iç mimari çözümlemeler getiren ofisimiz; kurumsal ve ticari alanlar, ofis projeleri, konut projeleri gibi çeşitli tür ve ölçeklerde projeler gerçekleştirmektedir.

usdesign İç Mimarlık Ofisi yer aldığı projelerde müşterisinin, mekanın ve kullanıcının ihtiyaçlarını özümseyerek, bir terzi edasında kişiye özel olarak çalışır. Türkiye’nin en iyi iç mimarlık ofisleri arasında yer alan usdesign İç Mimarlık Ofisi, kurumsal ve ticari projelerde bir partner gibi iş geliştirici çözümler sunarken, konut projelerinde empati yaparak tasarlanan mekanın kullanıcı ile özdeşmesini sağlar. Ofisimiz tarafından gerçekleştirilen uygulamalar ve üretimler; en iyi malzeme ve işçilik kullanılarak, kişiye özel olarak oluşturulur. usdesign İç Mimarlık Ofisi olarak sahip olduğumuz dinamik ve yenilikçi ekibimizle sorumluluğunu aldığımız her projeyi mükkemmelliyetçi ve idealist bir yaklaşımla ele alırız.

Ofisimiz, gerçekleştirdiği her projede müşterilerinin memnuniyeti ve çevresine tavsiyesiyle ile her geçen gün büyümekte ve kendini geliştirmektedir.

alp-usluduran-ic-mimarlik-ofisi

Alp Usluduran

İç Mimar, Tasarımcı ve usdesign İç Mimarlık Ofisi Kurucusu

İç mimarlık ve mobilya tasarımı‘nın Türkiye’deki yeni kuşak temsilcilerden olan Alp Usluduran 1992 yılında İstanbul’da doğmuştur. Lise ve orta okul eğitim hayatını Bilfen Kolleji’nde geçirmiştir. 2010 yılında girdiği Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinden mezun olan tasarımcı, 2014 yılında iç mimarlık eğitimini ürün ve mobilya tasarımı alanında güçlendirmek amacıyla, İtalya’nın Milano şehrine giderek Accedemia Di Bella Di Arti Brera devlet sanat akedemisinde tasarım eğitimi almıştır.

Eğitim hayatı sırasında ve mezun olduktan sonra, çalıştığı firmalarda mesleki bilgisini ve tecrübesini geliştiren tasarımcı, kendi tarzını ve çalışma disiplinini oluşturmak amacıyla, 2014 yılında usdesign’ı kurmuştur.

Referanslar

Hizmetler

İç Mekan Tasarımı

Mekanınızı size veya işletmenize özel olarak tasarlıyoruz. Mekan yerleşimlerini belirliyor, kişiye özel mobilya tasarımları ve ürün tasarımlarımızla ile eşsiz bir atmosfer oluşturuyoruz.

Mimari Proje

Proje alanınızın mimari planlamasını ve mekan yerleşimlerini yapıyor, alanın uygulamaya geçilmeden tam düşünülmüş ve tasarlanmış olmasını sağlıyoruz.

Mimari Uygulama

Mekan tasarımı ve mimari projesi hazır olan mekanlarınızı en kaliteli malzemeler ve en iyi işçilik ile uyguluyoruz. Mimari uygulamalarınızda şantiye denetimi yapıyoruz.

Mobilya Tasarımı

Özel mobilya imalatımız ile size ve mekanınıza özel, hayalinizdeki mobilyaları sizin için tasarlıyoruz. Evinize ve size özel ölçü mobilya imalatı yapıyoruz.

Mobilya İmalatı

Özel mobilya imalatımız ile tasarımı ve modeli hazır olan mobilyaları en iyi malzeme ve en iyi işçilik kalitesiyle sizin için üretiyoruz. Sizin için ölçüye göre mobilya üretiyoruz.

Anahtar Teslim Proje

Projenizin tüm sorumluluğunu alarak; mekan tasarımı, mobilya tasarımı, mimari projelendirme ve mimari uygulama aşamalarını anahtar teslim olarak gerçekleştiriyoruz.

Müşteri Yorumları

Alp Usluduran, kariyerinin henüz çok başında bir iç mimar. Gençlerin yolunu açmak onlara destek olmaktan geçer. Evimizin bir bölümünü yenilerken yapmış olduğu programlı ve titiz çalışmasını deneyimlemiş biri olarak bu çalışmalarının sayısının artacağına inancım tam.
Hülya Koçyiğit

Sanatçı

Şirketimizin Skyland'de bulunan ofisinin projelendirilmesi ve uygulanması konusunda iç mimar Alp Usluduran ve Usdesign iç mimarlık ekibinden kusursuz bir hizmet aldık. Projeye detaycı ve özenli yaklaşımları sayesinde bizim için zorlayıcı olacak bu süreci başarılı bir şekilde sonuçlandırdık.
Derya Türkoğlu Şenol

Rasyoworks / Yönetici Ortak

Basın

Yazın ve Aramak için Enter'a Basın

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde ürün bulunmuyor.