Hakkımızda

Usdesign Logo

2014 senesinde İç Mimar ve Tasarımcı Alp Usluduran tarafından kendi tasarım disiplinini ve çalışma tarzını bir çatı altında toplamak amacıyla kurulan İç Mimarlık ofisimiz; mekan tasarımı, mobilya tasarımı, mimari projelendirme ve bunların anahtar teslim olarak uygulanması alanlarında müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Her projeyi kendi bağlamı içinde ele alan ve o bağlama değer katacak yenilikçi, karşılanabilir ve fonksiyonel iç mimari çözümlemeler getiren ofisimiz; kurumsal ve ticari alanlar, ofis projeleri, konut projeleri gibi çeşitli tür ve ölçeklerde projeler gerçekleştirmektedir.

Ofisimiz yer aldığı projelerde müşterisinin, mekanın ve kullanıcının ihtiyaçlarını özümseyerek, bir terzi edasında kişiye özel olarak çalışır. Kurumsal ve ticari projelerde bir partner gibi iş geliştirici çözümler sunarken, konut projelerinde empati yaparak tasarlanan mekanın kullanıcı ile özdeşmesini sağlar. Ofisimiz tarafından gerçekleştirilen uygulamalar ve üretimler; en iyi malzeme ve işçilik kullanılarak, kişiye özel olarak oluşturulur. Usdesign olarak sahip olduğumuz dinamik ve yenilikçi ekibimizle sorumluluğunu aldığımız her projeyi mükkemmelliyetçi ve idealist bir yaklaşımla ele alırız.

Ofisimiz, gerçekleştirdiği her projede müşterilerinin memnuniyeti ve çevresine tavsiyesiyle ile her geçen gün büyümekte ve kendini geliştirmektedir.

alp-usluduran-ic-mimarlik-ofisi

Alp Usluduran

İç Mimar, Tasarımcı ve Kurucu

İç mimarlık ve mobilya tasarımı‘nın Türkiye’deki yeni kuşak temsilcilerden olan Alp Usluduran 1992 yılında İstanbul’da doğmuştur. Lise ve orta okul eğitim hayatını Bilfen Kolleji’nde geçirmiştir. 2010 yılında girdiği Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinden mezun olan tasarımcı, 2014 yılında iç mimarlık eğitimini ürün ve mobilya tasarımı alanında güçlendirmek amacıyla, İtalya’nın Milano şehrine giderek Accedemia Di Bella Di Arti Brera devlet sanat akedemisinde tasarım eğitimi almıştır.

Eğitim hayatı sırasında ve mezun olduktan sonra, çalıştığı firmalarda mesleki bilgisini ve tecrübesini geliştiren tasarımcı, kendi tarzını ve çalışma disiplinini oluşturmak amacıyla, 2014 yılında usdesign’ı kurmuştur.

References

Services

Interior Design

Mekanınızı size veya işletmenize özel olarak tasarlıyoruz. Mekan yerleşimlerini belirliyor, kişiye özel mobilya tasarımları ve ürün tasarımlarımızla ile eşsiz bir atmosfer oluşturuyoruz.

Architectural Drawing

Proje alanınızın mimari planlamasını ve mekan yerleşimlerini yapıyor, alanın uygulamaya geçilmeden tam düşünülmüş ve tasarlanmış olmasını sağlıyoruz.

Construction Services

Mekan tasarımı ve mimari projesi hazır olan mekanlarınızı en kaliteli malzemeler ve en iyi işçilik ile uyguluyoruz. Mimari uygulamalarınızda şantiye denetimi yapıyoruz.

Furniture Design

Özel mobilya imalatımız ile size ve mekanınıza özel, hayalinizdeki mobilyaları sizin için tasarlıyoruz. Evinize ve size özel ölçü mobilya imalatı yapıyoruz.

Furniture Manufacturing

Özel mobilya imalatımız ile tasarımı ve modeli hazır olan mobilyaları en iyi malzeme ve en iyi işçilik kalitesiyle sizin için üretiyoruz. Sizin için ölçüye göre mobilya üretiyoruz.

Turnkey Project

Projenizin tüm sorumluluğunu alarak; mekan tasarımı, mobilya tasarımı, mimari projelendirme ve mimari uygulama aşamalarını anahtar teslim olarak gerçekleştiriyoruz.

Testimonials

We received a perfect service from interior designer Alp Usluduran and Usdesign interior design team in the construction services for our company's office in Skyland İstanbul. Thanks to their elaborate and careful approach to the project, we have successfully completed the process, which would have been challenging for us.
Derya Türkoğlu Şenol

Rasyoworks / Partner

Alp Usluduran is an interior designer just at the very beginning of his career. Opening the way for young people is all about supporting them. As someone who has experienced programmatic and meticulous work of interior designer Alp Usluduran while renovating a part of our house, I truly believe that the number of these works will increase.
Hülya Koçyiğit

Actress / Artist

Press

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

No products in the cart.